Nowy tynk strukturalny MAGNETIC NEO PUTZ!

2016-10-11
Nowy tynk strukturalny MAGNETIC NEO PUTZ!

Tynk na elewacji ma wpływ na wygląd i styl, jest też swego rodzaju wizytówką domu. Pomimo ładnego wyglądu ważne jest, aby produkt miał dobrą jakość i odpowiednie parametry. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz produkt, zadowolił najbardziej wymagających Klientów, jak i w kwestii estetyki tak i jakości.


W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje tynku strukturalnego: silikonowy i akrylowy. Biorąc pod uwagę wysoką paroprzepuszczalność tynk silikonowy stosujemy przede wszystkim do podłoży wykonanych z naturalnych materiałów lub ocieplonych wełną mineralną. Tynk akrylowy nie ma właściwości paroprzepuszczalnych stąd wskazanie na stosowanie go przy dociepleniu np. styropianem. Aby tynk miał estetyczny wygląd ważny jest wybór faktury i barwy.


Nasze produkty mają fakturę baranek, jest to drodnoziarnista struktura, że żadnych wyżłobień, w których mogą zbierać się zanieczyszczenia. W naszej ofercie tynk dostępny jest w różnych grubościach ziarna, warto pamiętać, że im gładszy tynk tym bardziej narażony jest na uszkodzenia, bo posiada mniejszą zdolność. Przenoszenia naprężeń. Standardowa grubość ziarna to 1,5 mm.


Tynk Magnetic Neo Putz, jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Najtrwalsze ze względu na swoje właściwości są tynki akrylowe. Dodatkowo, charakterystyczną cechą tynków zewnętrznych marki Magnetic jest odpornośc na zewnętrzne czynniki atmostefryczne!


Zapraszamy do zakupów!!

Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel