2017-04-19

Tynk mozaikowy – pomysły na aranżację wnętrza

Tynk mozaikowy to awangardowe rozwiązanie, które gwarantuje wyjątkowe efekty wykończenia wnętrza.

Uniwersalna i elegancka prezencja tego wyjątkowego materiału umożliwia wykorzystanie tynków mozaikowych na wiele sposobów.


Wykorzystanie tynku mozaikowego w kuchni

Wykorzystanie tynku mozaikowego w kuchni

Tynk mozaikowy stanowi idealne wykończenie wnętrza kuchni. Kuchnia, będąc jednym z pomieszczeń, które są najbardziej narażone na różne zabrudzenia, jest wyjątkowo uciążliwa w doprowadzaniu jej do pełnego porządku. Tynk mozaikowy dzięki swojej niecodziennej strukturze, bardzo łatwo stawia czoło wszelakim zanieczyszczeniom. Większość zabrudzeń nie sprawia mu większych trudności. Do zmycia zanieczyszczeń zwykle wystarczy jedynie woda. Prostota sprzątania, którą oferuje tynk mozaikowy, jest nieocenionym pomocnikiem każdego użytkownika kuchni.


Tynk mozaikowy – świetny sposób na wykończenie kominka

Tynk mozaikowy – świetny sposób na wykończenie kominka

Kolejną propozycją zastosowania tynku mozaikowego jest wykończenie kominka. Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest łatwe oczyszczanie powierzchni, na której bardzo często pojawiają się liczne zabrudzenia z sadzy i popiołu. Niewątpliwym plusem jest także cena, która plasuje się niżej w porównaniu z wieloma podobnymi rozwiązaniami.

Tynk mozaikowy – niezastąpiony kompan łazienek

Tynk mozaikowy – niezastąpiony kompan łazienek

Łazienki są pomieszczeniami, które nieustannie są narażone na niepożądany kontakt z wodą. Z tego względu oraz wielu innych zalet, tynk mozaikowy sprawdzi się również w każdej toalecie. Cechuje się niską nasiąkliwością oraz oferuje wysoką odporność na negatywne oddziaływanie wilgoci. Należy także zaznaczyć, iż tynk mozaikowy idealnie wpasowuje się w płytki ceramiczne, które bardzo często są wykorzystywane w łazienkach.

Tynk mozaikowy – niezastąpiony kompan łazienek

Idealna ozdoba korytarzy

Idealna ozdoba korytarzy

Korytarze stanowią zazwyczaj roboczą przestrzeń, która idealnie komponuje się z tynkiem mozaikowym. Wspomniany tynk jest połączeniem kruszywa zatopionego w specjalnie przygotowanej masie żywicznej. Ta awangardowa i niezwykle trwała powłoka doskonale sprawdza się jako niebanalne wykończenie wszelkich korytarzy. Tynk mozaikowy może bardzo dobrze zastąpić farby lateksowe, które niestety nie należą do najtańszych rozwiązań. Tynki mozaikowe gwarantują niecodzienny wygląd aranżowanych pomieszczeń i z powodzeniem wprowadzają powiew świeżości, zostawiając stare lamperie daleko w tyle. Uniwersalna sylwetka tynków mozaikowych oddaje mnogość sposobów na wykorzystanie tego innowacyjnego rozwiązania. Niezliczone motywy dekoracyjne, które można stworzyć przy użyciu tego materiału, z pewnością wprowadzą w zachwyt zarówno mieszkańców domu, jak i każdego odwiedzającego nas gościa. Szeroki wachlarz rozmiarów kruszywa oraz wariacji kolorystycznych pozwala na efektowne zaakcentowanie dowolnie wybranego przez nas elementu mieszkania lub domu.

Idealna ozdoba korytarzy
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel