Styropian grafitowy

( ilość produktów: 209 )

Styropian grafitowy

Styropian grafitowy odgrywa niezwykle istotną rolę w szczególności, kiedy jest mowa o trendach w zakresie zapewnienia właściwej efektywności cieplnej. Nowe rozwiązania technologiczne umożliwiają tworzenie materiałów o jak najwyższym współczynniku właściwości izolacyjnych – co za tym idzie zmniejszania współczynnika przewodzenia ciepła.

Czym się charakteryzuje dobry styropian grafitowy?

Styropian grafitowy dzięki swoim właściwościom może być stosowany wszędzie tam, gdzie zużycie energetyczne przewyższa standardowe wartości, jak również dedykowany jest odbiorcom, mającym szczególną uwagę na zużycie energii. Decydując się na styropian grafitowy, mamy pewność inwestycji, która w długim terminie przynieisie wymierne korzyści danym odbiorcom. Wśród dodatkowych zalet stosowania styropianu grafitowego możemy wskazać na sporą oszczędność wynikającą z obniżenia rachunków zużycia energii, jak również fakt, że styropian grafitowy umożliwia nam stosowanie cieńszej warstwy ocieplenia bez straty dla parametrów izolacyjnych ściany.

Jak położyć styropian grafitowy?

Przy montażu styropianu grafitowego należy zwrócić uwagę na rodzaj kleju jaki jest stosowany przy mocowaniu. Częstymi zaleceniami producentów dla tego typu tworzywa jest stosowanie kleju nie jak do standardowego styropianu, lecz mocniejszego przeznaczonego do siatki. Najlepszym sposobem na weryfikację potrzeby stosowania konkretnego kleju jest przeprowadzenie ówcześnie testu na danym typie styropianu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel